Загальні рекомендації

Прийом дітей здійснюється з 7.00 до 8.15 щоденно, крім вихідних та святкових днів. Своєчасний прихід дітей до дитячого садка – необхідна умова правильної організації навчально-виховного процесу.

Оздоровчий період розпочинається з 1 червня поточного року та триває по 31 серпня, зі зберіганням місця за дитиною в дошкільному закладі. Після повернення з літнього відпочинку діти повертаються з довідкою про відсутність контактів з інфекційними хворими про стан здоров'я з поліклініки.

Педагоги готові спілкуватися з Вами вранці до 8.15 та ввечері після 17.00. В інший час вихователь працює з групою дітей і відволікати його не рекомендується.

До педагогів групи незалежно від їхнього віку, необхідно звертатися на "Ви", на ім’я та по батькові.

Конфліктні ситуації необхідно вирішувати у відсутності дітей. Якщо ви не змогли вирішити яке-небудь питання з педагогами групи, зверніться до вихователя-методиста чи завідувача.

Просимо вас не давати дитині в дошкільний заклад цукерки, сухарики, печиво, жуйку тощо.

Не рекомендуємо одягати дитині золоті прикраси, давати з собою дорогі іграшки.