Пріоритетні напрямки роботи закладу дошкільної освіти на 2023/2024 навчальний рік

Керуючись чинними нормативно-правовими документами щодо організації діяльності в закладах дошкільної освіти та враховуючи аналіз роботи закладу за минулий навчальний рік, пріоритетними напрямами роботи закладу у 2023/2024 навчальному році будуть:

1. Створення безпечного середовища для учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану.
2. Консолідація зусиль педагогів і батьків щодо формування соціально-громадянської компетентності дітей дошкільного віку, утвердження активної позиції громадянина, формування позитивного образу своєї країни,виховання ціннісного ставлення до своєї родини як частини українського народу, його історії, традицій, культури.
3. Оптимізація освітньої роботи з формування життєвої компетентності дошкільників на основі провадження ГРИ як наскрізного підходу в освітньому процесі ЗДО (в рамках участі в Міжнародному проекті «Сприяння освіті»).

Картинки по запросу дети гении